Užitečné informace

BOSCH, SIEMENS - způsob vestavby lednic řady CoolConcept

Vestavné lednice BOSCH anebo SIEMENS řady CoolConcept mají veškerou kompresorovou technologii a ventilaci zabudovanou přímo do podstavce.

Díky tomu je k dispozici výrazně větší vnitřní prostor chladničky. Tato technologie navíc nevyžaduje větrání s výstupem vzduchu za spotřebičem. Vstup chladného a výstup teplého vzduchu probíhá pouze v soklové části. Tyto modely jsou tak vhodné především pro designové kuchyně, pro vestavbu do sádrokartonových zdí bez rušivých mřížek apod. V přiloženém videu najdete jednoduchý návod k vestavbě této řady chladniček a mrazniček CoolConcept.

Aktuality

SCHOCK - záruka 15 let na dřezy řady CRISTADUR

Díky inovacím a vylepšenému složení materiálu je nový CRISTADUR ještě pružnější, odolnější, trvanlivější a méně náročný na údržbu. Na tuto prvotřídní kvalitu navíc nabízíme koncovým spotřebitelům možnost prodložení záruční lhůty na 15 let..

Číst dál...
SCHOCK - záruka 5 let na baterie

Protože našim produktům absolutně důvěřujeme, nabízíme koncovým spotřebitelům možnost rozšíření dvouleté záruční lhůty u baterií na 5let.

Číst dál...
SCHOCK - nová řada barev GOLDEN LINE

GOLDEN LINE -  nová barevná řady SCHOCK.

Číst dál...
SCHOCK - Akční ceník dřezů 2020

Schock Akcni sety 2019

Akční sety dřezů a baterií SCHOCK platná od 1.1.2020 do 31.12.2020.

» PDF ke stažení

SCHOCK - nové barvy Silverstone a Asphalt

SILVERSTONE a ASPHALT - dva nové šedé odstíny v potfoliu firmy SCHOCK. Dvě nová jména asociují rychlý provoz v moderní kuchyni. SCHOCK se vydává do rychlého jízdního pruhu :-)

Číst dál...

© 2013 ELTREND spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena