Novinky

BOSCH, SIEMENS - ukazatel spotřeby energie

BOSCH a SIEMENS uvádí u vybraných vestavných varných desek novinku, která je na trhu průkopníkem.

Vybrané varné desky nyní nabízejí funkci, kterou ocení především ti, kteří chtějí mít jasný přehled o spotřebované energii. Na displeji varné desky zákazník nově nalezne ukazatel spotřeby energie, který po každém vaření zobrazí přesné informace o tom, kolik elektrické energie bylo od začátku vaření do vypnutí varné desky spotřebováno. Tato funkce naučí vařit úsporněji a udržovat nastavení teploty během vaření co nejvíce stabilní. Na první pohled je tak například vidět rozdíl při vaření s poklicemi, nebo bez nich. Díky prvnímu displeji s ukazatelem spotřeby energie ihned na varné desce po dovaření uživatel zjistí, kolik elektřiny opravdu spotřeboval.

Aktuality

SCHOCK - záruka 15 let na dřezy řady CRISTADUR

Díky inovacím a vylepšenému složení materiálu je nový CRISTADUR ještě pružnější, odolnější, trvanlivější a méně náročný na údržbu. Na tuto prvotřídní kvalitu navíc nabízíme koncovým spotřebitelům možnost prodložení záruční lhůty na 15 let..

Číst dál...
SCHOCK - záruka 5 let na baterie

Protože našim produktům absolutně důvěřujeme, nabízíme koncovým spotřebitelům možnost rozšíření dvouleté záruční lhůty u baterií na 5let.

Číst dál...
SCHOCK - nová řada barev GOLDEN LINE

GOLDEN LINE -  nová barevná řady SCHOCK.

Číst dál...
SCHOCK - Akční ceník dřezů 2020

Schock Akcni sety 2019

Akční sety dřezů a baterií SCHOCK platná od 1.1.2020 do 31.12.2020.

» PDF ke stažení

SCHOCK - nové barvy Silverstone a Asphalt

SILVERSTONE a ASPHALT - dva nové šedé odstíny v potfoliu firmy SCHOCK. Dvě nová jména asociují rychlý provoz v moderní kuchyni. SCHOCK se vydává do rychlého jízdního pruhu :-)

Číst dál...

© 2013 ELTREND spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena